Componenta grupelor 2008/2009Posted by on

Programul cursurilor si componenta grupelor

 

GR. I 1-MARTI SI JOI: 16.00-17.30; antrenor: SITARU SMARANDA

  1. ARANDU GHERGHEL
  2. BARON ANDREI-FLORIN
  3. BENE ADRIAN-CRISTIAN
  4. CANDREA COSMIN
  5. CHIRA M. CRISTIAN
  6. CIORCA ANDRADA-DENISA
  7. CIORCA TUDOR-IOAN
  8. HOTUPAN RARES-FLORIN
  9. OLTEAN RARES
  10. POP MATEI-TUDOR
  11. ROMAN TUDOR-GEORGE
  12. TODEA ALEX-MIHAI
  13. TODEA TUDOR-STEFAN
  14. TURCSA ALEXANDRU-ANDREI
  15. VODA MIRCEA-RADU

 

GR. I 2-LUNI SI MIERCURI: 17.30-19.00; antrenor: MARCU ALIN

  1. ARMEAN ALEX
  2. BOBOCEA LAURENTIU-VLAD
  3. BODEA CATALIN
  4. BUZDUGAN ALEXANDRU-ANTONIU
  5. CALUGAR DARIUS-DANIEL
  6. CHICINAS CALIN-RAZVAN
  7. CONDOR RADU
  8. IUORAS VLAD
  9. PIZZO RICARDO
  10. POPESCU-BADE ANDREI-PAUL
  11. POPESCU-BADE IULIA-ANDREEA
  12. TIMAR TANASE-RARES
  13. URSU CATALIN-RAZVAN
  14. URSU IULIA-PATRICIA

 

GR. I 3-LUNI SI MIERCURI: 16.00-17.30; antenor: SITARU SMARANDA

  1. AANEI CRISTINA-MIHAELA
  2. APAHIDEAN IOAN
  3. BALC HORIA-OVIDIU
  4. GALEA MIHAIL-SORIN
  5. GHERAN IOAN
  6. GIUGLEA ANDREI
  7. KEUL ALEXANDER
  8. LENGHEL PAUL
  9. MIHU SERBAN-TUDOR
  10. NASAUDEAN DAVID
  11. PERSA DARIUS-RARES
  12. POPESCU TEODORA
  13. SUCIU CALIN-IONUT
  14. SUMANDEA CHRISTIAN-SIMON
  15. TALPOS ROXANA
  16. URSA DARIAN

 

GR. M 1-MARTI SI VINERI: 17.30-19.00; antrenor: MARCU ALIN

  1. BUDISAN SERGIU
  2. CAMPEAN TUDOR
  3. DAMSA DAN-GRIGORE
  4. DAMSA VLAD-ADRIAN
  5. FILIP ALEXANDRU
  6. GHITA MIHAI
  7. IUGA MIHAI
  8. LAR GEORGE
  9. LEORDEAN ADA
  10. MARCHIS ALEX
  11. MURESAN DANIEL
  12. SAS MIRESAN ANDREI
  13. SBERA CATALIN
  14. TRIFAN ALEX

 

GR. M 2-MARTI SI JOI: 16.00-17.30; antrenor: MARCU ALIN

  1. BUDA IOANA
  2. BURCA DAVID
  3. CHELARU IAN
  4. CORNEA CATALIN
  5. DAN DAVID
  6. LAR ELEONOR
  7. LAZAR ANDREI
  8. MARCU-GROF SEBASTIAN
  9. PAPP ANDREEA-BRIGITTA
  10. SUCIU CHRISTIAN
  11. SUCIU EDUARD
  12. VARAN ANDREI

 

GR. AVANSATI-JOI: 18.00-19.30; antrenor: NAD PETRE

  1. CACIULA TOMA
  2. CHERECHES SEBASTIAN-ANDREI
  3. CONSTANTIN CODRIN
  4. ESANU MONICA
  5. ESANU VICTOR
  6. FLORESCU RICHARD-EMANUEL
  7. HINSA TUDOR-VLAD
  8. LENGHEL COSMIN
  9. MAGDAU MARA
  10. PRODAN RADA-GEORGIANA
  11. SABAU HOREA
  12. TANTAU MIRCEA

Uncategorized

Leave a Reply