COMPONENŢA ŞI PROGRAMUL GRUPELOR DE ŞAH SITAS 2018-2019Posted by on

COMPONENŢA ŞI PROGRAMUL GRUPELOR DE ŞAH SITAS 2018-2019

 

 !!! REGULAMENT DE ORDINE ŞI DISCIPLINĂ AL ACTIVITĂŢILOR SITAS 2018-2019 !!!

 

Grupa Începători I1instructor: Deteşan Alin

                                          Program: Luni şi Miercuri 16:00-17:30

                                           Sala: 27

  1. BABA ROBERT
  2. BORZA IONUŢ
  3. BUDEER HANI
  4. COSTEA MARA
  5. CRIŞAN MATEI
  6. FENEŞAN ALEKSEI
  7. FENEŞAN IRINA
  8. GHERASIM HORIA
  9. MAXIM PATRICK
  10. OLINCA ALEXANDRU
  11. OPRE MATEI
  12. POPIŞTER VLAD
  13. REDNIC ANNE-MARIE
  14. RUS DRAGOŞ

 

 Grupa Începători I2 instructor: Deteşan Smaranda

                                            Program: Marţi şi Joi 16:00-17:30

                                            Sala: 26

  1. BLAGA ANDREI
  2. BOT-PETRESCU LEA
  3. CURIMAN NICOLAS
  4. ECSEDI NICHOLAS
  5. GLIGA PATRICK
  6. ILIEŞ MATEI
  7. IOAN IONELA
  8. IOAN SARA
  9. LĂPUŞTE LUCA
  10. MADA DANIEL
  11. MOCAN IRINA
  12. NEAGU ANDREI
  13. POP MATEI
  14. RAŢIU SASHA
  15. SOUCA ALEXANDRA

 

Grupa Mediuinstructor: Deteşan Alin

                              Program: Joi 16:00-17:30

                             Sala: 27

  1. BADEA ANDREI
  2. BARĂU ANDREI
  3. BARĂU MATEI
  4. COSMA RĂZVAN
  5. DAVID SOFIA
  6. FIŢ NELIA
  7. FURCEA RĂZVAN
  8. GÎRBO RADU
  9. LUNGU ALEXANDRA
  10. MAIER TUDOR
  11. MOCAN TUDOR
  12. PĂTRU ŞTEFAN
  13. PEIA ADELA
  14. POP GEORGE
  15. POPA IOANA
  16. SĂBĂDUŞ IRINA
  17. SÂRBU CARLA
  18. SIMA RAREŞ
  19. SIMOLA ANDREI
  20. TÎLVÎC MATEI

 

Grupa Avansaţiinstructor: Deteşan Alin

                                  Program: Marţi 16:00-17:30

                                  Sala: 27

  1. BIRIŞ ALIN
  2. BLAGA DENIS
  3. BORODI TUDOR
  4. BORŞAN DIANA
  5. CÂRJE ANDREI
  6. CHIFOR ŞTEFAN
  7. COCIŞ SARA
  8. COŢA LUCA
  9. CRIŞAN TUDOR
  10. DAN TUDOR
  11. FELECAN GABRIEL
  12. FILIP IULIA
  13. HEDEŞIU LUCA
  14. ICHIM CARLA
  15. MOCAN RAUL
  16. MOLDOVAN IANIS
  17. POP-BACIU TUDOR
  18. RAŢIU AYAN
  19. REBREANU PETRU
  20. ROTAR SARA
  21. SĂLĂJAN SEBASTIAN
  22. SOCACIU ANDREEA
  23. SOUCA TUDOR

 

Uncategorized

Leave a Reply