COMPONENŢA ŞI PROGRAMUL GRUPELOR  2010-2011

CENTRUL  L.N.B.

GRUPA I1 ÎNCEPĂTORI     INSTRUCTOR: DETEŞAN  ALIN

Program: Luni şi miercuri, 16-17:30, sala nr.2

BODOGAE  ALEXANDRU

CAVAŞI  EDUARD

COSMA  RĂZVAN

GLIGOR  TUDOR

MOLDOVAN  RALUCA

MUREŞAN  VLAD

PETRAŞ  ALEX

PÎRVU  RĂZVAN

VERZEA  ŞTEFAN

GRUPA I2 ÎNCEPĂTORI     INSTRUCTOR: SITARU  SMARANDA

Program: Marţi şi joi, 16-17:30, sala nr.29

BĂCILĂ  ANDREI

BOTEZAN  GRIGORE

CATANĂ  DRAGOŞ

CĂLIN  OCTAVIAN

CHETELEŞ  OCTAVIANA

POP  ANDREI

POPA  ŞERBAN

POPA  TUDOR

PRODAN RHEEA

ŞANDRU  TUDOR

GRUPA M MEDIU   INSTRUCTOR: SITARU  SMARANDA

Program: Luni şi miercuri, 16-17:30, sala nr.29

BARA  GEORGE

BRIŞAN  ALEX

BRIŞAN  THEODOR

CANDREA  COSMIN

GALEA  MIHAIL

MATEI  CRISTIAN

MATEI  SEBASTIAN

PINTEA  ANDREEA

PLOSCAR  ALEX

ŞTEF  ALEXANDRU

ŞTEF  ANDRE

ŞTEFAN  CĂTĂLIN

TĂUŢAN  ŞTEFAN

VULCAN  VLAD

GRUPA  A  AVANSAŢI   INSTRUCTOR  COJOCNEANU  RADU

Program: Marţi şi joi, 17:30-19, sala nr.29

APAHIDEAN  IOAN

BOBOCEA  LAURENŢIU

BOBOŞ  ANAMARIA

BODEA  CĂTĂLIN

CHICINAŞ  CĂLIN

DAMŞA  DAN

DAMŞA  VLAD

JURCĂ  MIHNEA

POP  CODRIN

ROMAN  TUDOR

SABĂU  HORIA

ŞUMANDEA  CRISTIAN

TALPOŞ  ROXANA

VIŞAN  TUDOR

CENTRUL CNER

Atenţie!

  • Se mai pot face înscrieri, în limita locurilor rămase, la toate grupele!
  • Cei care nu se pot încadra în orarul unei singure grupe, pot participa cu 2 grupe diferite (de exemplu luni 15:00-16:30 cu grupa M1, vineri 12:00-13:30 cu grupa M2, etc.)

Grupa I1 începători  instructor : Marcu-L. Alin

Program: marţi şi joi, 15:00-16:30, sala 10

Barbur Tudor

Ilieş Radu

Neamţu David

Niţulescu Leonard

Sotelecan Răzvan Andrei

Grupa M1 mediu    instructor : Marcu-L. Alin

Program: luni şi miercuri, 15:00-16:30, sala 10

Angheloiu Dan

Boldor Dacian

Dan Diana

Mărginean Teodora

Nour Daria

Tatomir Daniela

Trifu Irina

Grupa M2 mediu    instructor : Marcu-L. Alin

Program: miercuri şi vineri 12:00-13:30 (sala clasei a III-a A)

Balea Cătălin

Coroian Vlad

Marusciac Victor

Modure Rareş

Moldovan Tania

Sopon David

Sopon Miriam

Grupa M3 mediu   instructor : Marcu-L. Alin

(toţi) Program: vineri 13:30-15:00 (sala clasei a IV-a A)

LISTA  CANDIDAŢILOR ADMIŞI  LA TESTUL  DE SELECŢIE DIN 25.09.2010

CLASA  A  IV-A

Nr. crt. Numele si prenumele Punctaj
1. DAMIAN  ADRIANA 95
2. COMAN  TUDOR 94
3. MOLDOVAN  ANDREEA 93
4. BÎRLE  ALEXANDRA 92
5. MICU  DAVID 92
6. CHERECHEŞ  SEBASTUAN 90
7. CATANĂ  NORA 89
8. LUCACI  VLAD 89
9. LUCACIU  PAUL 89
10. SEICEAN  ŞERBAN 87
11. HARAGÎŞ  ALEXANDRU 82
12. FURCOVICI  TEODORA 79
13. MORARIU  LUCA 79
14. POP  MAYA 79
15. BINDEA  BIANCA 77
16. CHIOREAN  MARA 74
17. CONSTANTIN  CODRIN 74
18. PINTEA  ANDREEA 74

ELEVII ADMIŞI  VOR PARTICIPA, ÎMPREUNĂ CU PĂRINŢII, LA DESCHIDEREA FESTIVĂ  A CURSURILOR ŞCOLII  DE MATEMATICĂ  SITAS, MIERCURI, 29 SEPT., ORA 16, ÎN SALA FESTIVĂ A L.N.B.

SE VA PREZENTA REGULAMENTUL, ARGUMENTUL, PROGRAMUL DE LUCRU ŞI SE VA ACHITA TAXA DE ÎNSCRIERE PENTRU PRIMUL MODUL DE 10 ŞEDINŢE.

LISTA  CANDIDAŢILOR ADMIŞI  LA TESTUL  DE SELECŢIE DIN 25.09.2010

CLASA  A  III-A

Nr. crt. Numele si prenumele Punctaj
1. COROIAN  VLAD 100
2. GHERGHEL  ANANDU 100
3. GUŢIU   ŞERBAN 100
4. LĂZĂRESCU  ANDA 100
5. SCĂUNAŞU  BOGDAN 98
6. MARUSCIAC  VICTOR 96
7. HOŢUPAN  RAREŞ 94
8. TURCSA  ALEXANDRU 94
9. BLĂJAN  DENISA 92
10. CANDREA  COSMIN 92
11. MIHU  ŞERBAN 89
12. TUŞA  LAURENŢIU 89
13. ŞUTEU  IULIA 87
14. BOTA  DIANA 84
15. CIOLPAN  ALEXANDRU 84
16. DAVID  LUCA 83
17. REBREANU  CĂTĂLIN 83
18. BRIŞAN  ALEX 80
19. CĂCIULĂ  TEODORA 80

ELEVII ADMIŞI  VOR PARTICIPA, ÎMPREUNĂ CU PĂRINŢII, LA DESCHIDEREA FESTIVĂ  A CURSURILOR ŞCOLII  DE MATEMATICĂ  SITAS, MIERCURI, 29 SEPT., ORA 16, ÎN SALA FESTIVĂ A L.N.B.

SE VA PREZENTA REGULAMENTUL,ARGUMENTUL, PROGRAMUL DE LUCRU ŞI SE VA ACHITA TAXA DE ÎNSCRIERE PENTRU PRIMUL MODUL DE 10 ŞEDINŢE.