PROGRAMUL  CURSURILOR  ŞCOLII  DE  MATEMATICĂ  SITAS 2012-2013

.

Clasa a 3-a : marţi, ora 16-17:30, sala nr.25

Clasa a 4-a: luni, ora 16-18, sala nr.25

Clasa a 5-a: marţi, ora 16-18, sala nr.26

Clasa a 6-a: marţi, ora 18-20, sala nr.25

COMPONENŢA ŞI PROGRAMUL GRUPELOR DE ŞAH SITAS 2012-2013

CENTRUL L.N.B.

Grupa Începători I1instructor: Deteşan Alin

Program: Luni şi Miercuri 16:00-17:30

Sala: 21

  1. ALHAFEZ ADAM
  2. ALHAFEZ ALI
  3. DANCIU RADU
  4. DEACU FLAVIA
  5. DOICA RAREŞ
  6. DREGAN VLAD
  7. FĂRCAŞ RĂZVAN
  8. GABOR TUDOR
  9. ICLOZAN MIHNEA
  10. NAŞ CARINA
  11. OLTEAN OVIDIU
  12. PAŢIU TEONA
  13. POPUŢ ANTONIA
  14. TARŢA TUDOR
  15. TUDOR ŞTEFAN
  16. VĂCĂRAŞ VLAD

Grupa Începători I2instructor: Sitaru Smaranda

Program: Marţi şi Joi 16:00-17:30

Sala: 22

  1. BABOŞ ANA
  2. CARAVAN DAVID
  3. CHIFOR MARIA
  4. CIUCHINĂ LUCA
  5. COŢA ANDREI
  6. CRĂCIUN LUCA
  7. FĂRĂGĂU DENIS
  8. GALEA MELISA
  9. HÎJ MARK
  10. IVANCIUC VLAD
  11. MAROS CĂTĂLIN
  12. MAROS THEYA
  13. OLINIC ALEXANDRA
  14. OLINIC DANIELA
  15. POP MARIA
  16. POPOVICIU ANDREI

Grupa Începători I3instructor: Cojocneanu Radu

Program: Luni şi Miercuri 16:00-17:30

Sala: 24

  1. CĂRBUNE ECATERINA
  2. MOLDOVAN RAUL
  3. PETRIŞOR ADINIS
  4. SĂLĂJAN BOGDAN
  5. ŞIMONCA CĂTĂLIN
  6. ŞTIR RAMON
  7. VARO ANDREEA
  8. VARO DAVID

Grupa Mediu M1instructor: Sitaru Smaranda

Program: Luni şi Miercuri 16:00-17:30

Sala: 22

  1. ADĂMUŢĂ SILVIU
  2. ADI ALEXANDRA
  3. BÎRSAN MĂLINA
  4. DEACU IRINA
  5. DOBONDI ELIZA
  6. GAVRILĂ CĂTĂLIN
  7. GAVRILĂ CRISTIAN
  8. GILOAN HOREA
  9. GILOAN TUDOR
  10. MUREŞAN DAN
  11. NECHITA TEODORA
  12. POP ALEX
  13. SENPETERI SANDRA

Grupa Mediu M2instructor: Deteşan Alin

Program: Marţi şi Joi 16:00-17:30

Sala: 21

  1. ARION LUCA
  2. CIUPE EMANUEL
  3. COSMA DANIEL
  4. DEAC EDUARD
  5. DOBOCAN BOGDAN
  6. GHERMAN OCTAVIAN
  7. GLIGOR TUDOR
  8. ILEA RĂZVAN
  9. ILEA VLAD
  10. LEONTE MIHNEA
  11. MICLĂUŞ TUDOR
  12. PESCARIU DAVID
  13. POP RAREŞ
  14. RĂBULEA ŞTEFAN
  15. ROTAR RAUL
  16. STROIŞTEANU VICTOR

Grupa Avansaţiinstructor: Cojocneanu Radu

Program: Marţi şi Joi 16:00-17:30

Sala: 24

  1. BĂCILĂ ANDREI
  2. BODOGAE ALEX
  3. BOŢAN ANDREI
  4. BOTEZAN GRIGORE
  5. BOTEZAN VICTOR
  6. CAVAŞI EDUARD
  7. CHETELEŞ OCTAVIANA
  8. CHIORESCU VLAD
  9. CRIŞAN VLAD
  10. DUNCA DARIUS
  11. PĂCURAR IRINA
  12. PĂTRUŞ MIHAI
  13. PÎRVU RĂZVAN
  14. ŞANDRU ANDREI

ELEVII ADMIŞI  PRIN  TESTUL DE SELECŢIE  SITAS

din 22 sept. 2012

CLASA A 3-A

  1. NĂSUI  ŞERBAN  98p
  2. PĂCURAR  IRINA  93p
  3. PÎRVU  RĂZVAN  92p
  4. BALEA  BRIANA  90p
  5. BRIŞAN  THEODOR  90p
  6. PINTEA  DIANA  90p
  7. ROMAN  TUDOR  90p
  8. DEACU  IRINA  89p
  9. MILITARU  MARIA  89p
  10. DUNCA  DARIUS  88p
  11. DUTCA  ANDREI  88p
  12. GIURGIU  RALUCA  87p
  13. BOTEZAN  GRIGORE  86p
  14. GAFTA  DARIA  86p
  15. ŢĂRUŞ  ANASTASIA  86p
  16. MARIAN  SABINA  85p
  17. BUIGA  ELENA  84p
  18. HÎJ  CARISIA  84p
  19. OLINIC  DANIELA  84p
  20. PRODAN  RHEEA  84p
  21. TELESCU  CLARISSA  84p

Şedinţa de organizare va avea loc marţi, 25 sept., ora 18, sala nr.25.

Vor participa elevii admişi împreună cu părinţii lor.

Confirmarea înscrierii se va  face prin completarea fişei cu datele personale şi achitarea taxei pentru primul modul de 10 şedinţe.

Lucrările elevilor care nu au fost admişi pot fi văzute de către părinţi marţi, 25 sept.,

la ora 19,în sala nr.25.

Rezultatele  testului  de selecţie  SITAS

din 22 sept. 2012

Clasa  a  5-a

ELEVI  ADMIŞI:

  1. SOPORAN  ARIANA  90p
  2. CHIRA  CRISTIAN  85p
  3. CHEŢAN  ANCA  78p
  4. PĂTRUŞ  MIHAI  70p
  5. MĂLINESCU  VICTOR  70p

Şedinţa de organizare va avea loc marţi, 25 sept., ora 18:30, sala nr.25.

Vor participa elevii admişi împreună cu părinţii lor.

Confirmarea înscrierii se va face prin completarea fişei cu datele personale şi achitarea taxei pentru primul modul de 10 şedinţe.

Lucrările elevilor care nu au fost admişi pot fi văzute de către părinţi marţi, 25 sept.,

la ora 19,în sala nr.25.