COMPONENŢA ŞI PROGRAMUL GRUPELOR DE ŞAH SITAS 2017-2018

REGULAMENTUL DE ORDINE ŞI DISCIPLINĂ  PENTRU ACTIVITĂŢILE SITAS 2017-2018 VA FI ASUMAT DE CĂTRE PĂRINŢI ŞI ELEVI, PE BAZĂ DE SEMNĂTURĂ, LA PRIMA ORĂ DE CURS!
REGULAMENTUL SE GĂSEŞTE PE PRIMA PAGINĂ A SITE-ului WWW.SITAS.ORG.

 

Grupa Începători I1instructor: Deteşan Alin

Program: Luni şi Miercuri 16:00-17:30

Sala: 27

  1. BARĂU ANDREI
  2. COSMA VLAD
  3. DALL’ARA ALESSANDRO
  4. FURCEA RĂZVAN
  5. GĂDĂLEAN LARISA
  6. GÎRBO RADU
  7. GOGA MARIA
  8. JIŞA MELISSA
  9. LUNGU RADU
  10. MUREŞAN LUCA
  11. OPREA IRINA
  12. PĂTRU ŞTEFAN
  13. POPA IOANA
  14. SIMA RAREŞ
  15. SIMONA ANDREI
  16. STURZ VLAD
  17. TÎLVÎC MATEI
  18. TODOR RAUL

 

 

 Grupa Începători I2 instructor: Deteşan Smaranda

Program: Marţi şi Joi 16:00-17:30

Sala: 28

  1. ABRAHAM MARA
  2. BARĂU MATEI
  3. BERINDEAN IVA
  4. BULZAN MATEI
  5. GACIU-LUNG ŞTEFAN
  6. GAFIŢESCU FLORIN
  7. IUŞAN PAULA
  8. LUNGU ALEXANDRA
  9. LUP ANDREI
  10. LUP DAVID
  11. MAIER TUDOR
  12. MOCAN TUDOR
  13. NONICA DARIUS
  14. OROS CATINCA
  15. POP GEORGE
  16. SĂBĂDUŞ IRINA
  17. SĂLĂJAN ŞTEFAN
  18. VĂCAR DIANA

 

Grupa Mediu M1instructor: Deteşan Smaranda

Program: Luni şi Miercuri 16:00-17:30

Sala: 28

  1. BLAGA DENIS
  2. BORŞAN DIANA
  3. FIŢ NELIA
  4. GROZA DAVID
  5. HEDEŞIU LUCA
  6. MOLDOVAN IANIS
  7. NEMEŞ EMMA
  8. REBREANU PETRU
  9. ROTAR SARA
  10. RUS ALEXANDRA

 

Grupa Mediu M2instructor: Deteşan Alin

Program: Marţi şi Joi 16:00-17:30

Sala: 27

Important: Vă rugăm să ne anunţaţi în cazul în care vi s-a modificat programul şi vă puteţi muta în grupa de nivel mediu de luni-miercuri!
  1. BIRIŞ ALIN
  2. BORODI TUDOR
  3. BUZAŞ BIANCA
  4. CÂMPIAN MIHNEA
  5. CÂRJE ANDREI
  6. CHIFOR ŞTEFAN
  7. COŢA LUCA
  8. CRIŞAN ANDREI
  9. CRIŞAN TUDOR
  10. DAN TUDOR
  11. FELECAN GABRIEL
  12. FILIP IULIA
  13. GRECU SOFIA
  14. ICHIM CARLA
  15. MOTILICA NICOLE
  16. NICULESCU TUDOR
  17. POP-BACIU TUDOR
  18. RAŢIU AYAN
  19. RUS SOFIA
  20. SĂLĂJAN SEBASTIAN
  21. SOUCA TUDOR
  22. VĂLU ANDREI

 

Grupa Avansaţiinstructor: Cojocneanu Radu

Program: Luni şi Miercuri 16:00-17:30

Sala: 29

  1. ALHAFEZ HAMZA
  2. BOANCĂ ADELINA
  3. CANDREA VLAD
  4. CONSTANTINIU SEBASTIAN
  5. ILEA MATEI
  6. KONCZ GERGELY
  7. LUCA VLAD
  8. MAJA TEODORA
  9. MOCAN RAUL
  10. MODOLA ŞTEFAN
  11. MORAR DAVID
  12. NICOARĂ MATEI
  13. PETRAR ELENA
  14. POPA STELIAN
  15. SYLVESZTER ERIC
  16. SZABO DAVID
  17. ŞIPOŞ ORSOLYA
  18. ŞTEFAN-CAZACU IAN
  19. TOMA BOGDAN